Bạn muốn chinh phục thị trường online?

Eshop từ VýkonnýWeb tự hào về năng suất bán hàng!

Chúng tôi không tạo eshop cho „siêu nhân“

Với eshop từ Výkonný Web, bạn không cần phải là chuyên viên vi tính cũng có thể thực hiện mọi thao tác dễ dàng, đơn giản.

admin1Eshopy nevytváříme pro programátory, ani pro počítačové nadšence, děláme to pro normální lidi – děláme to pro Vás. Proto je naše administrace velmi přehledná, jednoduchá, srozumitelná. A přes to všechno je velmi výkonná. Můžete najít zde vše o výkonu Vašeho eshopu, o zdrojích návštěvníků – jejich chování, jejich nákupy, fakturace, blog, řízení skladu atd.

Chcete propojit svůj eshop s dopravcem jako je Česká Pošta, napojit se na bankovní účet, heureka, zboží.cz a s dalšími službami? Výkonný Eshop Vás Vítá!

Naši specialisté Vám rádi pomůžou s optimalizací Vašeho webu pro vyhledávače. S námi tak získáte lepší pozici na google či seznam.cz, a předběhnete tak Vaši konkurenci.

V dnešním e-commerce pro úspěch nemůže v žádném případě chybět kvalitní marketing. Proto marketingové kampaně Vám sestavíme s jasným cílem a dbáme na výsledek s každou vynaloženou korunou.

To vše – a ještě více – děláme z důvodu dosažení konkrétního cílu – Eshop s Vysokým VÝDĚLKEM! U nás nebudete řešit, kolik objednávek jste měli za měsíc, ale kolik objednávek máte za den.

Không bao giờ để khách hàng „CÔ ĐƠN“

Mỗi eshop đề được chúng tôi chăm sóc từ A-Z. Khi bạn nhận eshop, nghĩa là tất cả đã được thiết lập xong và bạn có thể bắt đầu kiếm tiền ngay lập tức.

Sau khi bàn giao eshop, chúng tôi cung cấp cho bạn sự hỗ trợ tuyệt vời nhất, hàng tháng sẽ có chuyên viên phân tích eshop của bạn để đưa ra lời khuyên hữu ích, giúp tăng năng suất bán hàng.

Các công nghệ sử dụng được chúng tôi cập nhật thường xuyên, giúp bạn không bao giờ bị lỗi thời. Chúng tôi luôn cố gắng không ngừng cải thiện eshop của bạn tốt hơn nữa.

webdesign

Bạn muốn Eshop? Hãy liên hệ ngay!

Hãy gọi ngay cho chúng tôi theo số +420 222 268 954 hoặc

để lại số điện thoại và chuyên viên của chúng tôi sẽ liên hệ bạn sớm nhất!

bleu

Bảng Giá

Eshopy khởi điểm từ 25 nghìn Kč.